| Sabrinaa96 a întrebat:

Pentru cei care se pricep la laptop-uri si calculatoare. Va rog ajutati-ma! Am un laptop hp care mergea perfect pana seara trecuta, l-am tinut la incarcat si cand l-am scos nu era incarcat deloc, era la 3% desi l-am tinut o ora. Acum laptopul meu merge doar pus in priza fara nu functioneaza. Iar cand e in priza si ma uit la baterie arata ca : "pluugged in, not charcing". Nu il am de mult timp, si nu l-am scapat niciodata sau asa ceva, va rog cei care va pricepeti sa imi spuneti ce ar putea fi. bateria? incarcatoru?
Multumesc frumos! happy

2 răspunsuri:
| LoveBellaLoveEdward a răspuns:

La-i mai incarcat vrodata? Daca nu asa se face mereu.

| Sabrinaa96 explică:

L-am mai incarcat de foarte multe ori, si niciodata nu am patit asa ceva.happy