| patty26 a întrebat:

Pentru cei ce jucati imvu:o3.Am intrat ieri pe www.imved.com si nu imi merge.imi scrie asa ( Site is closed right now for many pending requests
We will be back after finish reviewing them
visit us later)apoi dau pe (Check your request) imi pun numele de la imvu si imi zice asa (There is not any request sent with that username or maybe deleted because the account did not work so we give you another chance to send with correct information)si am incercat si azi. pun corect numele.si nu stiu de ce imi scrie asa...ma poate ajuta careva? Dau fundita.Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai degeaba ai dat pe check your request pentru ca nu ti ai trimis datele. trebuie sa dai contul, parola, si mai multe. pe urma dai la check your request si vezi care este starea. daca te face sau nu vip.
eu m-am facut si acum cica imi expira...si as vrea din nou dar daca nu mai merge...asta esad

1 răspuns:
| PurpleIvaylo a răspuns:

Si eu vreau vip pe gratis dar cum? cum fac rostcrying