| LidiaMarinescu a întrebat:

PENTRU cei din Târgoviște
O a merg la un bal al bobocilor
Iar apoi se merge în Tao, Club
Cat costa intrarea, sila intrare îmi cere buletin? Am 14 ani

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

M ai lasă cluburile, nu ai vazut ce s a intimplat in club? Au murit mii de oameni, de ce nu va potoliti odată, stai acasă ce nu te simti bine? Cine stie ce se m ai intimplă si mori ca ăia din colectiv. Bum si va dă la stiri.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Intreabai pe organizatori

| corbulalbrosu a răspuns:

Intrarea intr-un club de regula se face in functie de "notorietatea" celui care te insoteste dar si de cum arati, in ce mod si in ce masura esti de imbracata.

| SpeșălGirl a răspuns:

Heei, eu sunt din Targovistelaughing)) La ce liceu e balul? Carabella sau Ienachita? Oricum, intrarea in Tao parca e 20 de lei, asa tin minte dar nu stiu sigur daca e bine.Nu cred ca iti cere cineva buletin.