| Furnicuta000 a întrebat:

Pentru cine are tik tok...ati vazut acele clipuri gen "spune-mi ca esti fata fara sa imi spui ca esti fata" (doar un exemplu ca sa intelegeti despre ce e vorba) si oamenii raspund sau fac duet (nu stiu cum e corect) la acel clip cu un alt clip. Intrebarea mea e: as putea sa vad undeva toate clipurile de la cei care au facut duet cu un anumit clip? Ca nu gasesc pe nicaieri, nu merge nici daca apesi pe sunet

3 răspunsuri:
| GraniniCuPiersica a răspuns:

Numi plăcea tiktok nu am nimic cu cei cel folosesc viața lor treba lor

| Furnicuta000 explică (pentru GraniniCuPiersica):

Un raspuns foarte folositor

| GraniniCuPiersica a răspuns (pentru Furnicuta000):

Multumesc!