| DracoMalfoy a întrebat:

Pentru fanii seriei Hp : Personajul vostru preferat din Harry Potter? big grin

Răspuns Câştigător
| Zendaa a răspuns:

Dintre personajele mai importante Ginny Weasley xD.Imi place cum o descrie pe Fleur "a cow". Caracter perfect pentru Viperini... ceea ce ma aduce la alt personaj preferat de-al meu Draco Malfoy, DA, sunt fana Drinny(Draco/Ginny).
Daca ar fi sa aleg un personaj secundar ar fi ori Padma Patil, pentru ca o iubesc pe actrita care o joaca sau Myrtle, pentru ca e foarte nebuna intr-o forma pozitiva.

5 răspunsuri:
| HermioneLove a răspuns:

Nu am un singur personaj preferat, imi plac aproape toate.Dar astia ar fi cam principalii:Harry love struck -Deoarece este curajos si nah este si pers.principal.
Luna-pentru ca nu-i pasa ce cred altii despre ea si pentru ca este visatoare.
Hermione-pentru ca este foarte desteapta.
Ron-pentru ca este amuzant.
Draco-pentru ca este asa misto.
Ginny-este foarte frumoasa si imi place ca s-a casatorit cu Harry.
Dumbledore si Snape-pentru ca il protejau pe Harry. love struck

| TheGentleman a răspuns (pentru HermioneLove):

Ai uitat de Minerva Gonagall, Hagrid, Lupin și Sirius Black.

| AncaAP a răspuns:

Mi-a placut mult de Harry, Ginny si Dumbledore. dar il simpatizez si pe Severus Snape (Plesneala) pentru ca a fost tot timpul de la raspunsul "Orice" alaturi de Dumbledore.

| RΔϟVAη a răspuns (pentru AncaAP):

Severus l-a omorat pe Dumbledore straight face Deci nu i-a fost chiar atat de loial.

| DracoMalfoy explică (pentru RΔϟVAη):

Dude, Severus l-a omorat pe Dumbledore pentru ca Dumbledore a planificat asta cu ellaughing Citeste cartea sau uitate la film ca lumea.