| monicaaa17 a întrebat:

Pentru fete,va place sa va îmbrăcați mai feminin sau mai sport?
Pentru baieti, va îmbrăcați mai elegant sau mai sport?

8 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Mai sport=pentru ca fac sport mai mult dar la diverse evenimente mai elegant

| Celcestietot a răspuns:

Cum consider, nu este nimic batut in cuie.

| SilentRain a răspuns:

Sport, eventual pijamale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Feminin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Îmi place să fiu cât se poate de feminină. Nimic nu se compară cu o ținută elegantă, simplă, care să avantajeze talia și o pereche de pantofi cu toc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai cool

| Andrei200202 a răspuns:

Fiecare are modul preferat de a se îmbracă, atat fetele cât si băieții. Unor fete le place sa se îmbrace sport, larg, si multe altelee..baietilor la fel. De ex mie nu imi place sport

| Justme79 a răspuns:

Cum ma simt mai bine în general casual și uneori sport dar tot timpul cu gust nimic ieșit din comun!