| βÚβÚ a întrebat:

Pentru jucatorii de METIN2 RO : Cum folosesc un Pergament Zeul Dragonului? Am unul si nu stiu cum sa il folosesc. Ma duc cu el la fierar si ce fac? De exemplu am fms +8 si vreau sa il fac +9, iar cu pergamentul ala il fac sa nu esueze cu siguranta happy Dar cum il folosesc? Va rog sa imi spuneti sad
Multumesc anticipaat!

Răspuns Câştigător
| Necunoscută a răspuns:

Sunt multe cazuri în care şi cu pergament eşueazăhappy -> nu vreau să te speriilaughing

Nu trebuie să mergi la fierar oh go on.

Doar pui pergamentul pe armăhappy şi de acolo presupun că ştii ce trebuie să facihee hee

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esueaza si cu pergament laughing eu cand naveam incotro am dat cu pergamentu ala o halebarda de la +7 la +8(avea sura +3 si ninja +2) si am facut-o +6 laughing