| neboonel a întrebat:

Pentru @nelul!
Nelul am luat jocul acela care l-ai pus tu pe la alte intrebari cu shaun white skateboarding [Full].
L-am instalat dar tot imi cere product-key.
Plzz help me! daca vrei add: al3x_zen
Am mare nevoie de ajutor

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Eu ce linkuri am lasat au fost pentru Clone DVD! Cand gasesc rezolvare te anunt dar primordial pentru orice joc este sa nu-i faci update pentru ca atunci iti cere product-key! sfatul meu este sa-l dezinstalezi si sa-l reinstalezi la loc si fara update!

11 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Deci ca sa instalezi jocul dupa ce il descarci, inchide conexiunea internet si apoi instaleaza-l! Dupa aceea pornesti conexiunea internet si folosesti crackul! Eu nu am jucat jocul acesta!

| Ronnix a răspuns:

CD-Key-ul este inclus in joc! Tot ce trebuie sa faci este sa accesezi My Computer, faci click dreapta pe drive-ul virtual creat pentru joc, iar mai apoi selectezi "Explore"/"Exploreaza". (in functie de limba windows-ului) In fereastra ce se va deschide vei fi capabil sa gasesti serialul.

---De obicei acesta se afla intr-un folder numit "Crack"---

O zi buna! happy

| neboonel explică:

@nelul
Eu am luat jocul acela pus de tine, l-am instalat, l-am pornit si incepe sigur update.
Ce trebuie sa ii fac sa nu se mai updateze?

| neboonel explică:

@nelul si cum il instalez fara sa ii fac update?

| neboonel explică:

@nelul am luat crack-urile alea dar nu sunt de folos, cand intru in joc apare EROR GAME LOST CONNECTION.
P.S: tu macar ai jucat jocul :-s?

| panther2007 a răspuns:

Trimite o cerere la spy_black_panther2007 si te ajut eu

| raulik1234 a răspuns:

Theady eu cred ca nu ai destula memorie la PC sau nu stiu

| margineanu a răspuns:

Pai in primul rand poate e ceva virusat la joc si cauta pe net ce product-ken si iti mai raspund si cu o intrebare tu mai ai intrebari?

| expertskate a răspuns:

E super jocul! eu l-am terminat! daca vrei crack... am eu

| Neghinitza12 a răspuns (pentru expertskate):

Salut expertskate! Te rog frumos imi trimiti si mie crack-ul la id de mess: alexaghis Plzzz!

| ThEaDY a răspuns:

@Nelul te rog ascultama:Atunci cand deschid jocul cu tot cu cracku bagat imi apare o eroaretonguerogram to big to fit in memory apare pentru cateva secunde si dispare.E ciudat ca nu mi-a aparut doar mie a mai aparut la inca 2 persoane si chiar nu stiu ce sa faccrying