| Pnin a întrebat:

Pentru sarcinile pe care le aveti zilnic folositi agende sau aplicatii sa le notati?

7 răspunsuri:
| Nirvanaaa a răspuns:

Agende. Am doua. Una pentru treburile zilnice și una pentru ce am de invatat in fiecare zi. Nu folosesc aplicații pentru ca îmi place sa le scriu de mâna. Le memorez mai ușor vizual și nu stau sa verific agenda de multe ori.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă e ceva important, notez pe un bilețel și îl pun pe birou la vedere...

| troleibuz a răspuns:

Agenda datata.

| rapandula a răspuns:

Cele zilnice nu, pentru ca deja le stiu mersul. Pentru evenimente unice sau care se repeta periodic, calendarul din telefon.

| Rhea44 a răspuns:

Depinde de chef agenda

| Dishka a răspuns:

Dacă sunt într-un număr destul de mare și exista posibilitatea de a uita câteva din ele, atunci da. Nu folosesc agende, mi-e mai la îndemâna telefonul, folosesc aplicația notițe. Dar dacă am sarcini obișnuite care sunt incluse in rutina mea, atunci nu.