| SeXyMaRy112 a întrebat:

Pentru voi ce conteaza?
-interiorul unui om
-exteriorul unui om?

Răspuns Câştigător
April
| April a răspuns:

Daca as vrea numai sa-mi desfat ochii as aprecia doar exteriorul, dar daca as vrea sa-mi desfat inima, desigur ca interiorul ar conta.Se poate, insa, intampla sa gaseasca cineva in celalalt si o desfatare pentru ochi si cea pentru inima.Dar acela norocos s-ar numi.

4 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Cati bani are in controlling on the floor
ps.de unde stii tu ce e ''in capul omului''?

| stejara2 a răspuns:

Pe mine ma intereseaza sufletul pe care il are, ca daca e frumos trupeste si veninos sufleteste mai bine lipsa!

| FataCuChitaraMunților a răspuns:

Interiorul.Aspect are oricine, dar nu oricine are şi sensibilitate.Şi dacă eşti băiat, ai văzut şi tu că întotdeauna băieţii care arată bine tratează fetele ca pe obiecte de uz personal.Nu toţi,pentru că nu vreau să generalizez.Dar majoritatea.Şi am motive pentru tot ce spun. Însă un băiat care ştie să te aprecieze, să te respecte, să te iubească merită tot ce e mai frumos pe lume.Pentru că sufletul lui nu va putea fi vreodată egalat.Frumuseţe nu înseamnă aspect, ci sensibilitate.Frumuseţea este dezvăluită prin intermediul unui suflet nobil şi nu printr-o faţă plăcută.S-au pierdut cei ce ştiu să aprecieze cu adevărat lucrurile importante.Dar nu toţi.

| dadasssssssss a răspuns:

Interiorul unui om : de exemplu pe TPU am descoperit niste oameni pe care nu i-am vazut niciodata, dar stiu ca sunt de treaba si amuzanti dupa felul lor de a fi big grin