| Rhea44 a întrebat:

Pentru voi ce înseamnă fericirea?

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Wi-Fi de la vecini big grin

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ies in picioarele goale in natura.

| RAY a răspuns:

Carnea de maimuta frageda

| mentholinks a răspuns:

Ceva ce nu am. Cand voi avea voi incerca sa explic.

| Steregoi a răspuns:

Dependenta de Dumnezeu sau de Absolut.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O să vezi că cei ce îți vor răspunde, confundă fericirea cu plăcerea.
De exemplu prietenul meu RAY, care m-a ignorat când l-am atenționat că e pe arătură, nu poate să spameze pe TPU, fără o aluzie sexuală, de unde se vede ce îi lipsește cronic.
Pentru mine cea mai mare fericire este când pot să îi ajut pe alții să fie fericiți. De aceea sunt pe TPU, among other things.
Mai am și altele mai mici.

| DomnuTrandafir a răspuns:

Sa vad prostii cum isi plang de mila pe TPU laughing

| SilentRain a răspuns:

Unele momente, chitara mea rupta, prima ora de condus
Acel moment când găsesc o melodie noua care îmi place

| uwu7 a răspuns:

Pentru mine fericirea inseamna sa petrec timpul cu familia si sa imi fac prieteni buni. Pentru mine, fericirea consta in lucrurile banale cu care probabil multi traiesc zilnic, dar pe care eu mi le doresc dintotdeauna. Dar cum sunt abia la inceputul vietii, sper ca pe parcurs sa o gasesc happy.
Asa cum e si un proverb, fericirea inseamna sa le dai drumul lucrurilor mizerabile din viata ta. Fericirea nu e un sentiment, e o stare de moment la care se poate ajunge chiar si prin gesturi mici.
Cum sunt la varsta pubertatii, inca lupt pentru a afla cine sunt de fapt. Multi adolescenti isi pun intrebarea asta, si cred ca daca o aflu, voi afla si alte lucruri care ma fac fericita.
Pentru mine valorile morale sunt ceea ce conteaza cu adevarat, deci un telefon nou, niste haine sau orice se cumpara cu bani nu sunt ceea ce caut in viata.

| Hammurabi a răspuns:

Viața de zi cu zi.
Faptul că nu am griji, nu am probleme, că am tot ce-mi doresc, că nu-mi face nimeni program și fac ce vreau când vreau. Faptul că am de mai bine de un an o relație stabilă cu o fată care merită toată aprecierea și respectul meu din toate punctele de vedere. Cam asta.

| Paul754880338 a răspuns:

Probabil as numi o acum... chiar acum abilitatea de a evita penibilul. De aia cred ca toti o cautam si putini o gasim.