| Maria_8157 a întrebat:

Peste doua saptamani este majoratul celui mai bun prieten al meu. Dau funda celui care imi spune cel mai creativ cadou.

2 răspunsuri:
| Alëxąndŕą a răspuns:

Pai eu zick sa ii aduci o sticla de sampanie si la 12 : 00 noaptea sa o deschideti si apoi ii dau un urs de plus si o prajiturica

| Laura_6128 a răspuns:

Pai tinand cont ca face 18 ani ai putea sa ii cumperi o masinalaughing glumeam...este prea de tot...ai putea sa ii cumperi o sticla de sampanie sau il poti intreba ce ii place cel mai mult.