| litlledolleioanna a întrebat:

Peste o luna implinesc 18 ani si o prietena de-a mea mi-a zis ca daca vreau sa-mi fac un tatuaj mil plateste ea ( fiind ca si cadou) deci nu stiu ce sa-mi fac de mult doresc sa-mi fac un tatuaj dar nu ma pot hotari.
as vrea sa-mi scriu ceva pe mana in engleza, dar nu sunt sigura. pls help:X:X funda pentru cel mai frumos tatuaj

4 răspunsuri:
| Andrutzikka a răspuns:

Poii fratemiu are un tatuaj cu numele lui.Tu poti sa-ti faci o inima sau ceva de genu`

| DNSK a răspuns:

Deci.daca nu-ti faci ceva care sa te reprezinte, nu ti-l fa! ai sa te urasti de el! eu nu am.dar voi avea cand vor pleca parintii si cei mai apropiati prieteni ai mei din lumea asta! era un sfat. ignora-l sau nu.da intr-o buna zi.ai sa ajungi la vorbele unuia de pe net! bafta

| LauraGreeen a răspuns:

O tigara,sau Forever, sau Drugs, sau Sexrolling on the floor

| skanduraaa a răspuns (pentru LauraGreeen):

Au descoperit obsedatii OCB urilelaughing)))sau inca mai scoateti tutunul sin tzigaarolling on the floor)