| chiftelutacrocanta a întrebat:

Peste trei zile e revelionul,stiati? Chiar m-am mirat cand am vazut la stiri, ca din cauza eclipsei se face revelionul peste trei zile si anul incepe mai repede dar se muta dupa eclipsa.Ce parere aveti?

3 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Nu stiam! of, trei zile? si inca nu mi-am pregatit outfit-ul!

| RAY a răspuns:

Nu ma intereseaza de anul 2018 si asa e un an mincinos in fapt suntem in anul 13 miliarde, 800 de milioane de ani

| Hammurabi a răspuns:

Ai dracu' cu PSD-ul lor... nu mai au bani de salarii și vor să intre direct în 2018 laughing