| anonim_4396 a întrebat:

Pfoai, la cata vrăjeală am băgat azi nici mie nu îmi vine sa cred. Azi a venit mătușa și verisoara mea la noi si bunica a adus plăcintă, în fine, nu asta contează, a adus și a plecat și în timp ce stăteam cu mama și cele 2 m-au întrebat "nu mănânci?" eu am zis "nu" și m-au întrebat de mai multe ori dacă mănânc, de ce nu mănânc etc și verisoara mea zice în gluma "poate o fi îndrăgostită și trista din cauza iubitului pentru ca e carantina" mama "da, se uita asa în gol trista și se gândește" și au început sa vorbească ele despre presupusul meu iubit asa ca în timp ce glumeau ele acolo verisoara mea ma întreabă "dar tu ai iubit?"
eu "n-am... Deocamdată"
ea "dar placi vreun băiat?"
eu "normal"
ea "și e mai mare?"
eu "da"
ea "câți ani are?"
eu "13"
Ea "pai și tu? Cu cât e mai mare?"
Eu "13, cu 7 luni"
Blah, blah și a continuat cu câteva întrebări cum ar fi cum îl cheamă, dacă e în gașca mea etc.
Si se bagasera mamele noaste și au început și ele sa întrebe "pai și știe ca îl placi?"
Eu "nu"
Ele "pai și de ce nu ii spui?"
Eu "pentru ca nu vreau"
Ele "dar ieși cu el?"
Eu "nu"
Ele "de ce?"
Eu "pentru ca nu vreau"
Si din nou a urmat o serie de întrebări dar ideea e ca ele vorbeau foarte prietenos cu mine și într-un fel ma simțeam în largul meu și parca mai bine ziceam de la început "am iubit, ies cu el" etc fără atâta vrăjeală cu "nu știe ca îl plac, nu ies cu el" și mai știu eu ce laughing

Parca acum ma simt prost, oare peste o săptămână-doua sa ii zic mamei ca mi-am făcut iubit și sa ii zic ca e respectivul despre care vorbeam sau ce pot face în cazul asta? Vai, ma simt aiurea dar în același timp super amuzata de ceea ce s-a întâmplat laughing
Apropo, verisoara mea are 22 de ani

3 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da, fain big grin Presupun ca toti copiii de varsta ta fac asa, este chiar... dragutwinking

Pai numai bine atunci, sa ai o seara la fel de minunata! ^_^

| Andreeush a răspuns:

Dar pe verișoara ta nu ai întrebat-o dacă are iubit?