| RAY a întrebat:

Va este greu? Ce va lipseste? Mai vreti sa traiti?

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Da.
Multe.
Eh,nu sunt încă in pragul sinucideri dar am lipsuri destule.

4 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Relativ, poate fi mai rau.

O gagica, dar nu le poti aia pe toate.

Da, jocurile video si mancarea is esenta vietii mele.

| FilosofulDepresiv2022 a răspuns:

Nu imi este greu, momentan nu imi lipseste nimic! Da, normal ca mai vreau sa traiesc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,vreau sa traiesc.macar am faima.

| Pamanteanul a răspuns:

Greutatea vine din cauza ca ne dorim lucruri de la viata și nu avem bani, ne dorim iubire și nu primim iubire, ne dorim sănătate și ne îmbolnăvim, vrem perfecțiune și nu o dobândim, mie îmi lipsesc lucrurile pe care mi le doresc și nu le pot avea, familia aproape, loc de munca în România cu salar mare, cineva sa ma iubească, oameni sa ma înțeleagă, oricărui om ii lipsește ceva și ii este greu, pentru ca fiecare om ii lipsește ceva ce își dorește.