| alala_1605 a întrebat:

Pisicile trag gaze? (parturi) astept raspunsuri:-8

3 răspunsuri:
| Yang a răspuns:

OMG draga pe care lume traiesti logic ca trag paturi in cazul in care asta este dilema ta in cazul in care pur si simplu asa esti tu pune mana pe carte si baga niste intrebari inteligente ma insulti cu din-astea rusinica!

| fataaaa a răspuns:

Este ca si cum ai intreba "soarecii fac treaba mare?" Normal ca pisicile trag parturi, ce credeai? Am descoperit cand pisica mea gravida a dat un part de a imputit toata camera, deci, in concluzie la ele miroase uneori mai rau ca la om, nu inteleg ce este cu intrebarea asta...

| Emmy_4970 a răspuns:

Ece mai intrebari pui si tu rolling on the floor normal am auzi-o pe a mea facand si atelul face rolling on the floor dar intebarea e tu faci ca poate nu inseamna ca te incita sa stii... rolling on the floor hai ca ma bufneste rasul