| Andreeutza24 a întrebat:

Platesc cartela indygen sau ceva la ea?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sărut mîna ea este o cartelă reincărcabilă ca toate de la Vodafone, dar cind o primesti de la TPU este gratis, cind termini creditul o reincarci contracost ca orice cartelă.

| Andreeutza24 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Eu am comandat una de la indygen ieri...dar nu stiu daca platesc ceva...

| AlexanderAdrian a răspuns (pentru Andreeutza24):

Daca ai comandat-o de la Indygen direct da, vei plati 38 de lei si ti-o livreaza si cu mascota aia rosie. Cele gratuite nu vin cu mascota. Eu am castigat una pe TPU de la cineva si a venit asa simpla, si fiindca-mi doream si un numar mai special si o mascota am comandat direct la ei.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreeutza24):

Cînd o primesti nu plătesti nimic, este gratuită asa am primit eu de la TPU, plătesti cind expiră creditul initial, care este de 5 euro.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Andreeutza24):

Tin să precizez: Eu cartela am cistigat o la TPU, nu am comandat-o, si mie mi a adus-o gratuit, acum nu stiu dacă comanzi cit costă se poate să fie cum spune AlexanderAdrian.