| anonim_4396 a întrebat:

Poate e urat din partea mea, poate ati primit si voi mesajul, dar totusi il voi publica, poate se rezolva problema... cel care mi-a trimis mesajul este Temishan, cel care a dat voturile "stupid".

Gopo
Astazi, 4:30 am
AJUTOR!
N-am nimic cu nimeni, dar abuzez de "Stupid" la cine apuc, ca sa imi stearga contul` tiranica conducere.Scuze de deranj! sad Chiar n-am nimic cu nimeni. Sper ca macar asa sa mi se stearga contul. Vreau sa fiu liber de TPU. sad
Si daca ne da noua stupid ii va fi sters contul?raised eyebrows

Răspuns Câştigător
| lia a răspuns:

Mda... si eu am primit mesajul. Macar de se obosea sa scrie diferit, dar de unde.
Plictiseala este mare, imi este chiar mila de el. Micul misogin... unde eratongue

17 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

@bizzare, Temishn e unu` care e de vreo 3 zile pe site si a dat o gramada de stupid, mai multor utilizatori[in topul lui eu sunt number one laughing]

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Am primit si eu acest mesaj.Si i-am trimis un mesaj inapoi spunandu-i ca nu trebuie sa de-a voturi stupide.Nu se tine cont de voturile stupide.
El ar trebui sa vb cu Raluca.Pt ca asa ii v-a sterge contul imediat happy

daniela
| daniela a răspuns:

Mai bine statea de vorba cu Raluca dar... oricum nu prea ma intereseaza punctele de la stupid, pot sa spun practic ca nici nu ma mai uit la niciun fel punctaj

| BUBULINA a răspuns:

Am primit si eu msg
si am dat copy/paste ralucai '
poate ii va sterge contul
dar ciudat e ca mie nu mi-a dat stupid si tu esti in frunte cu stupi
ciudat rau

| inna a răspuns:

Si eu am primit mesajul... disperare fratewinking. Sper sa i se stearga contul soon.

miruna-apostol
| miruna-apostol a răspuns:

Era bine sa trimiti acest mesaj Ralucai. E adevarat ca acordarea votului "stupid" in mod repetat si nefondat de catre un utilizator poate aduce sanctiuni acestuia. Dar contul poate fi sters la cerere, pentru ca nimic nu il obliga sa ramana in comunitate. Urata atitudine!

| CrucifiedCountess a răspuns:

Pai. l-as taxa si eu. te mancanca si te scarpini.nah bonus bube!

| kh1ss a răspuns:

Dar daca nu vrea sa mai fie pe TPU, sa nu mai intre pe site.

| DoctorG.Medic_legist a răspuns:

Saracul...iti dai seama ce stres pe capul lui?!rolling on the floor
Hmm...chiar asa de mare este lipsa de ocupatie in Romania?laughing

| machupicchu a răspuns:

Mare este gradina lui D-zeu... si multi tampiti in ea...

| zamfira a răspuns:

Pai daca vrea sa ii fie sters contul, de ce nu trimite un email cu aceasta cerere la contact@TPU.ro? Asa se face. Nu cred ca Il va tine cineva cu de-a sila pe TPU. laughing

| Milk Swan a răspuns:

Nu este nimic daca ai stupid. Uita-te la mine, si ai sa vezi ca totusi, cate raspunsuri ai da, unii oameni vad ca tu, cel care raspunzi, nu ai inteles intrebarea sau ceva de genul. Ori voteaza "stupid", ori "nefolositor" sau "amuzant'' ( cred ca la unii, amuzant inseamna "amuzant de stupid"! Si asta ma face si pe mine sa rad.

P. S. Nu ai cum sa stergi contul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Trebuie să te adresezi Ralucăi, adminul site-ului, la adresa:contact@tpu.ro şi îi spui tot of-ul!
Acesta este singur ajutor care ţi-l pot da.
Baftă.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cine e Temishan?!?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pleca nu pleca! mai ramai in viata mea! Viata fara tine n-are rost, nu ma face sa ma simt ca-n post! Trebuie lamurita problema! Sunt de parere ca cel care pune intrebarea are dreptul de a-si da cu parerea despre rezultate! ca la barbut frate! daca esti pe dinafara si ai comentat ceva ti-o iei!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mersi silvialaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Care-i faza? Cine-i temisan asta si ce vrea?