| deeea28 a întrebat:

Poate pun o intrebare stupida, dar poate se gaseste o solutie totusi. Deci: Am bonuri de masa de o anumita suma cu valabilitate pana in 31.01.2010, ele fiind din 2009. Din greseala am uitat de ele. Aveti idee daca se mai pot schimba undeva sau ceva de genu' asta?

10 răspunsuri:
constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Nu cred ca mai poti face ceva.

| User a răspuns:

Nu cred sa se mai poata recupera. erau multe?

| User a răspuns:

Cat iiii?:O
Si ce valoare aveau?

| User a răspuns:

8 lei? noh nu-i asa mult... oricum, pacat ca ai uitat de ele. fii mai atenta pe viitortongue

| dyddyyyx18 a răspuns:

Nu cred ca mai poti face ceva. sad

| Spintecatorul a răspuns:

Nu poti straight face

| Zâmbărici a răspuns:

Nu! Odata ce au "expirat" nu mai ai ce sa faci.happy

Doar sa fie vanzatoarea aceea mai cu capul in nori altfel nici o sansa!laughinglaughing

bye

| deeea28 explică:

Pentru mine erau destul, adica 15 bonuri.

| deeea28 explică:

8. 72

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca erai baiat mergeai la unele domnisoare ce presteaza servicii pe bonuri de masa, alea nu stie sa citestehee hee