| aceafata01 a întrebat:

Poate sa imi spuna si mie cineva ce sa fac deoarece in momentul de fata sunt sub o patura pentru ca am ceva gaza/tantar in camera care bazaie in continuu si ma terorizeaza. Daca stie cineva cum sa scap de ea as fi recunoscatoare. Ma simt ca la sauna aici, in aceasta mirobolanta patura.

Răspuns Câştigător
| Anonima975 a răspuns:

Pai nu ai aparat de băgat în priza pentru țânțari? Sau poți baga cuișoare într-o portocala, sau, cel mai simplu, dă-i cu perna laughing

4 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Si cat ai de gand sa stai acolo? laughing))
E doar o mica insecta, pe langa ea esti o fiinta atotputernica. Ii e frica de tine, nu o sa patesti nimic, zau asa.
(Daca chiar ai vorbit serios).

| Lioana a răspuns:

Deschide geamul si goneste-o afara.

| MPersephone a răspuns:

In fiecare vara mi se intampla sa fiu deranjata de o musca. Si in fiecare vara, ani la rand, eu cred ca e tot aceeasi musca imortala. Nu avem scapare.

| irina4219 a răspuns:

Du-te pana la geam, deschide-l si goneste tantarul/ gaza. Daca nu merge, arunca cy ceva dupa el laughing sau iesi din camera, dar lasa geamul deschis.