| superpissy40 a întrebat:

Poimaine este ziua unei colege de clasa(care e si cea mai buna prietena a mea).Am cateva intrebari.

1.Ce as putea sa ii cumpar? Momentan i-am cumparat de la mare o bratara cu scoici si o sa ii fac o felicitare si ea din toamna nu o sa mai fie la noi in clasa si vreau sa fie ceva din suflet.

2.Ea vrea sa facem o petrecere la ea acasa(o sa fim 4 fete adica eu, ea, sora ei si inca o colega). Puteti sa imi dati idei de jocuri/ce sa mancam/ce sa bem/ce muzica sa ascultam.Eu o sa aduc 3 carti de bancuri sa citim.

3.Cu ce pot sa ma imbrac? Eu m-am gandit sa ma imbrac cu o bluza gri pe care scrie Rock My Heart si e cu un umar lasat, cu niste colanti asa: https://www.google.ro/......ps?/search numai ca pe ai mei scrie New York si alte chestii si sa ma incalt cu o pereche de tenesi.Si cum imi pot face parul?

Funda.

Răspuns Câştigător
| Nanami利 a răspuns:

1.Poate o bluza, asta o sa-i cumpar si eu prietenei mele.Sau o ciocolata, cutie cu bomboane, etc.
2.http://cristinasblog.wordpress.com/......petreceri/ Aici ai niste jocuri de petrecere.
Ca muzica ar fi emeneaito sau dansul pinguinului.(daca nu stii sa-l dansezi,cauti pe youtube ca e simplu)
Puteti sa va luati dulciuri, sau mama ei sa gateasca cartofi prajiti, piure cu carne, chestii de astea, si desigur tort.Si ca bautura sucuri, si mai e si o sampanie pentru copii, e buna robby bubble.
3.Cu ce ai decis sa te imbraci e bine.Nu cred ca e necesar sa-ti faci parul intr-un anumit fel, daca sunteti doar voi 4. Dar ti-ai putea face o coada simpla, sau sa-ti pui o cordeluta, oricum, ceva simplu.