| anonim_4396 a întrebat:

Pot avea doua sau mai multe conturi de Instagram cu bifa albastra simultan?

Răspuns Câştigător
| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Îți dau dreptate aici fiindcă la ce "vedete" avem noi... Eu le-aș da voie să își pună poza și numele pe hârtia igienică și cu bifă de ce culoare vor ei laughing rolling on the floor rolling on the floor

10 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Uuuu ești vedeta și nu știm noi?

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

1. Poate ca da, poate ca nu;
2. Si chiar daca nu as fi vedeta, tot vreau o bifa albastra;

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Si vreau sa stiu daca pot avea mai multe bife, fiindca o sa imi fac mai multe conturi in viitor

| Mirel4412 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu poti avea bifa albastra doar ca ai cont de Instagram si esti "tu".
Trebuie sa fii o persoane publica: actor, cantatet, medic etc etc...

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Uuu și ce o sa arăți pentru bifa?

| ForeverAlone97 a răspuns:

Eu am 3

| JOHNtheADVISOR a răspuns:

Doar un singur cont de persoană poate avea bifa albastră. Prin asta se dovedește autenticitatea contului.Trebuie să fi persoană publică,să ai o afacere, dacă ești blogger, vlogger, influencer pentru a putea obține bifa albastră, nu se acordă oricui și oricum. Dacă contul este și într-o altă limbă de circulație internațională atunci e posibil să ți se acorde și cea de-a doua bifă.

| anonim_4396 explică (pentru JOHNtheADVISOR):

"nu se acorda oricui si oricum" rolling on the floor rolling on the floor
La noi in tara au cam multi bifa albastra, deci nu cred ca e greu de obtinut. Asta asa, ca sa ma exprim mai elegant.

| JOHNtheADVISOR a răspuns (pentru anonim_4396):

Îți dau dreptate aici fiindcă la ce "vedete" avem noi... Eu le-aș da voie să își pună poza și numele pe hârtia igienică și cu bifă de ce culoare vor ei laughing rolling on the floor rolling on the floor

| isemilia a răspuns:

Da.

| Byb2001 a răspuns:

Da