| Piticottt a întrebat:

Pot face print-screen la un Nokia n8? daca da, cum?

1 răspuns:
| Mieeez666 a răspuns:

- "Power Button/Butonul de pornire" si "Home Button/Butonul Acasa" timp de 2 secunde (in acelasi timp) pentru: iPhone, etc...
- "Power Button/Butonul de pornire" si "Volume Down Button/Butonul de volum in jos" timp de 2 secunde (in acelasi timp) pentru: Nexus 4 si 5, etc...
- "Power Button/Butonul de pornire" si "Menu/Meniu" timp de 2 secunde (in acelasi timp) (in general pe telefoane Samsung).
- "Volume Up Button/Volum in sus" si "Volume Down Button/Volum in jos" timp de 2 secunde (in acelasi timp) pentru: Lg Optimus L3 (E 430), etc...
- Se tine apasat butonul "Power/Pornire" iar pe ecran va aparea optiunea "Take screenshot".
Vezi care iti merge.