| Doctorfishadi a întrebat:

Pot plati pe mai multe luni odata la internet romtelecom sau doar cand vine factura dau banii pe o luna,vreau sa zic ca nu pe lunile din urma,ci pe cele viitoare, se poate?

Răspuns Câştigător
| TeodorL a răspuns:

Da se poate, iar pe facturile viitoare o sa ti sa scada cu cat ai alimentat contul lor.

| Doctorfishadi explică (pentru TeodorL):

Meci!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Ce meci? Cine joacă? Sau merci ai vrut să zici?

| Doctorfishadi explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da,merci am vrut sa scriu insa telefonul a facut figuri de la frig, nu au fost prea cooperanti senzorii ecranului tactil! Si nu mai face pe Einstein! PS:am modificat!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Doctorfishadi):

Glumeam si eu, te ai supărat?

| Doctorfishadi explică (pentru CristiDinBucuresti):

E,nu m-am suparat, dar am explicat de ce am mancat r-ul.