| lc13cm3 a întrebat:

Pot sa imi pun la profil o poza de pe facebook? Daca da cum?

2 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
intra la editare profil, se afla in stanga ta unde scrie Logat ca... dai click si te duci la selecteaza o poza/imagine de profil, dai click pe alege, si ti se deschide un chenar, te duci in documentele tale sau unde ai tu poze, selectezi poza/imaginea dorita... apoi astepti pana e "cercetata" de admini si apoi aprobata
sper sa reusestihappy
Mult succes si o zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Click dreapta pe poza apoi Save as pe desktop. Apoi intri aici pe TPU la Editare profil si la Alegeti fisierul o alegi de pe desktop.