| Nimeni10 a întrebat:

Pot vota daca am bulentinul expirat?

Răspuns Câştigător
| BMicha3l a răspuns:

Nu.

| Nimeni10 explică (pentru BMicha3l):

Inseamna ca maine voi sta acasa laughing

| deeeaqq a răspuns (pentru Nimeni10):

Păcat

| Nimeni10 explică (pentru deeeaqq):

De ce pacat?
Eu nu am incredere in nimeni, mai ales in parlamentarii, la inceput promite ca face nu stiu ce, iar la urma scuze si iar scuze, pentru ce sa ma complic?

| Chiru_Ionut_1979 a răspuns (pentru Nimeni10):

Ai dreptate! ce ne facem noi tineri, în vremurile de azi.of viață amara

| Nimeni10 explică (pentru Chiru_Ionut_1979):

Eu am avut o scuza ca nu am putut vota, buletinul expirat, altfel ieseam la vot numai cloaca psd-ista sa nu iasa, dar din pacate au iesit, dar ceilalti ce motiv au avut de nu au iesit?