| anonim_4396 a întrebat:

Poti calatori prin timp
Ce ai schimba?

13 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

La Stell cam râde ciob de oală spartă laughing

| Mayhem666 a răspuns:

なにも

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

De ce?

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Wow, ma mir ca ai reusit sa traduci. Desigur, ai folosit Google translate.
Pai, daca as schimba ceva, acum nu as mai avea acelasi viitor, si cea mai mica schimbare, ar putea afecta viitorul. Daca as fi schimbat ceva, probabil nu as mai avea ce am acum, nu as mai fi unde sunt acum, sau cine stie ce s-ar mai fi intamplat.
De aceea, nu as schimba nimic. Sau cel putin asa cred acum.

| anonim_4396 explică (pentru Mayhem666):

Poti sa-l opresti pe Zodiac, pe Hitler, sa-l omori pe Ceausescu inainte sa preia conducerea, poti sa opresti razboaiele
De ce nu?

| Mayhem666 a răspuns (pentru anonim_4396):

Oh, stai, tu vorbeai de trecut la modul general. Eu am vorbit de trecutul meu.
Pai in cazul asta, probabil as schimba cate ceva, gen aparitia religiilor laughing

| justanotheruser99 a răspuns:

Nimic. Sau poate... neh...

Răspuns utilizator avertizat
| Stell99 a răspuns:

Asta.
http://m.imgur.com/......x5,ir3WzHB

Mi-am pierdut 10 minute din viata aiurea.