| rateu a întrebat:

Poti sa faci vizualizari pe YouTube fara sa faci reclama la canal?

Răspuns Câştigător
| biostar7 a răspuns:

Da,poti.Trebuie,In primul rand sa creezi un content de calitate, nu 3, 4 videouri pe zi, unul dar bun.Sa nu ai bazait la microfon, sa randezi videourile la minim 720p sau daca ai posibilitatea la 1080p.Sa incerci sa faci ceva ce nu ai mai vazut la alti youtuberi pentru ca deja youtube-ul este destul de monoton(umplut de videouri cu minecraft) Si sa le spui catorva prieteni sa iti vizioneze canalul si sa dea subscribe.La fiecare video sa pui multe taguri, astfel incat oamenii vor cauta ceva iti vor gasi canalul.Bafta!

1 răspuns:
| RoGaming a răspuns:

Normal ca poti, orice vizualizare se pune chiar dace e din reclama sau nu happy