| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa fumezi pe masa de lemn, daca ai curatat-o cu spray de mobila?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, o prăfuiești iar.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă pui scrumul în scrumieră, da.

| Unvbaiat a răspuns:

Am incercat sa o vizitez ieri, locatia langa Kaufland Mihai Bravu, pe strada Racari, prima scara la parter.M-a asteptat la pzda goala si pe niste tocuri, arata ca o taranca cara a vandut cartofi la taraba toata viata si aracelasi comportament, tate foarte lasate, m-am dezbracat pana la brau sa merg la dus, dar a inceput comportamentul isteric, de tepara si de femeie cu probleme la mansarda, a venit dupa mine in dus crizata sa nu fac dus cu sapunul ei de fata, ca de ce nu m-am dezbracat complet sa imi fac dus imbracat, avand in vedere ca oricum eram in mari dubii daca sa raman la aspectul pe care il are, si atitdinea isterica si de tepara m--am imbracat sa plec, la care ea a continuat crizele de isterie, mai sa sara si la bataie, ca sa ai platesc deranjul, ca ea are chirie de platit, etc, bineinteles ca nu i-am platit nimic, am pleca si a trantit usa in spate