| anonim_4396 a întrebat:

Poti sa te duci 400 de ani in viitor sau 400 de ani in trecut
Ce alegi? De ce?

12 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In trecut. nu vreau sa stiu viitorul, prefer sa dorm linistit la noapte

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mi-ar place sa merg in trecut ca sa ascult pe Mozart sau Bach si altii cum canta la pian si in viitor sa vad cat de mult evolueaza tehnologia.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Asta daca nu suntem morti de mult in viitor

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Este si asta o posibilitate laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu aleg nimic, prefer prezentul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Impuscata sa fie, musai cum vreau eu sau deloc laughing

Răspuns utilizator avertizat
| KanezuY a răspuns:

As alege sa ma duc cu 400 de ani in trecut, deoarece pe atunci aerul este mai curata, si nu e asa de multa poluare pe atunci.Ar fi o mica dilema, si anume pe atunci nu exista telefoane..tot soiu de tehnologii, deci ar fi un disconfort.

| ălkjmhgf a răspuns:

Aleg să rămân în prezent.

| Stell99 a răspuns:

400 de ani in trecut, pentru ca sunt sanse mari ca omenirea sa nu mai prinda 40 de ani in conditiile actuale.Ce sa mai vorbim de 400 laughing

| 7iulie a răspuns:

Declara-l raspunsul favorit!

| Ionut621 a răspuns (pentru 7iulie):

De ce sa imi dea funda?laughing eu nu stau pe TPU pentru funde(uri) cum stau unii, stau ca nu am ce face si mai imi pierd si eu timpul.