| CarameleCuLapte a întrebat:

Povestiti-mi intamplari reale paranormale din viata voastra

Răspuns Câştigător
| Tinna666 a răspuns:

Nu stiu daca a fost o intamplare paranormala sau mi s-a facut o gluma dar imi amintesc ca am plecat cu familia si cu iubitul meu la un lac cu cortul si la un moment dat, dupa ora 12 noaptea am plecat cu prietenul meu sa ne plimbat putin..am fost la lacul Cincis si exista loc special pentru corturi dar exista si hoteluri, pensiuni si distanta de la malul lacului, unde stateam noi si pana la sosea era mica..mergeam pe marginea drumului, un drum marginit de padure si ici colo cate un hotel sau o terasa..si la un moment dat am trecut pe langa intrarea in parcare a unui hotel si pe coltul trotruarului era o femeie foarte batrana care se uita fix la mine, asa insistent, parca nici nu clipea..eu i-am spus prietenului meu si el mi-a spus ca nu o vede.normal ca m-am speriat, era bezna afara si batranica statea exact sub lumina unui stalp iluminator si se uita la mine insistent..am mers mai departe si cand ne-am intors femeia nu mai era.mi-am tot intrebat iubitul si el si in ziua de azi spune ca nu a vazut-o.acum nu stiu ce sa cred..glumeste el cu mine sau chiar el nu o vedea. cert este ca eu m-am speriat tare si nu voi uita acea intamplare happy

8 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

M-am filmat o data cu un telefon vechi cand eram singura acasa cu usa inchisa, nu era absolut nimeni dar in videoclip a aparut cineva sau ceva care zicea ''deschide! deschide!'' deschizand si inchizand usa

| KamaSutra a răspuns:

N-am avut parte de asa ceva si nu cred in asa ceva

| SergiuBoss11 a răspuns:

Imi amintesc ca atunci cand eram copil...s-a deschis un portal dimensional din care o fantoma mi-a zis...mai ai 15 ani de trait.
sau obiectele din camera se muta cum vor ele
sau televizorul se aprinde desi nu e bagat in priza...se intensifica pe zi ce trece

| L1feDRAIN a răspuns:

L-am vazut pe Slenderman.

Eh as vrea eu!

Bine...am "vazut" fantoma.

| Cσcσ a răspuns:

Mie nu mi s-a intamplat niciodata nimic, dar sunt pasionata de paranormal :D, uite: https://www.roportal.ro/discutii/topic/72402-povesti-de-groaza/
Pa!

| WarriorCat a răspuns:

N-am avut intamplari reale paranormale, dar am avut unele vise ce au devenit in realitate.

| ălacumarfa a răspuns:

De o vreme aud cum mi se tot rastoarna chestii in bucatarie... dar cand merg sa verific nu e nimic nelalocul lui.

| Ivory11 a răspuns:

Nu mi s-a intamplat asa ceva. Tie da? Un sfat celor care li s-au intamplat sa auda voci, sa simta ca cineva il urmareste. Chemati naibii un preot sa va sfinteasca casa! Cu lucruri din astea nu e de gluma.