| PainTech a întrebat:

Preferați mai mult să fiți epuizați fizic sau psihic? De ce?

9 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Fizic pentru ca te culci si a 2-a zi esti fresh, cu bateriile incarcate, pe cand epuizarea psihica dureaza mai mult, le-am experimentat pe ambele si o aleg clar pe prima

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fizic fizic.
Daca psihic esti ok... poti face tot ce vrei (chiar si o rima).

| Celcestietot a răspuns:

Oricum, ca pot duce.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Fizic, pentru că dormi și-ți revii, ai cel mult o febră musculară sau ești tensionat a doua zi laughing. Oboseala psihică are și simptome fizice, îți afectează mai multe aspecte ale vieții (mai ales dacă se întinde pe o perioadă lungă de timp și devine un sindrom), se vindecă mult mai greu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Epuizarea fizică, deoarece arzi şi calorii şi îţi revii şi mai repede după un duş şi un somn odihnitor. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizica daca nu se lasa cu febra musculara.
Psihica daca nu e cronica.

Daca sunt, atunci aleg febra musculara.De ce?
Fiindca capul e mai important decat piciorulwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fizic. Psihicul e un teren complex, mai dificil.

| EntertainYou a răspuns:

Fizic, iti revii mai usor.
Psihic poti sa fii cu lunile de zile epuizat.

| unu3doi2trei1 a răspuns:

Epuiarea fizică, pentru că îți revii mai repede.