| silvia3333 a întrebat:

Preferati Qwerty sau touch?

10 răspunsuri:
| T7uk a răspuns:

Amandoua! Uite si un exemplu
http://www.google.ro/......tp?/imgres

| QuadruplePersonality a răspuns:

Qwerty ^^.

| LauncherS a răspuns:

Touch,normal ca touch.Sunt mai complexe si au si tastatura dinaia la mesaje. Cele cu tastatura qwerty sunt ciudate cu atatea butoane.Eu prefer touch rolling on the floor

| QuadruplePersonality a răspuns (pentru LauncherS):

Ciudat e interesant. Touchul e plictisitor.

| LauncherS a răspuns (pentru QuadruplePersonality):

Chestiile alea de o tona?(scuze dar mai nou se foloseste touch-ul)Iphone! si au o gramada de aplicatii nu te plictisesti fii sigura!

| silvia3333 explică (pentru LauncherS):

Eu de exemplu acum am unul cu touch si vreau sa imi iau un telefon nou, dar as dori de data aceasta unul cu qwerty si motivul ar fi si ca as vrea sa incerc unul nou deoarece m-am plictisit de touch.

| QuadruplePersonality a răspuns (pentru LauncherS):

Touchul în sine e plictisitor, nu aplicaţiile de pe el. Ştiu că se foloseşte touchul, toată lumea are, de aia prefer Qwerty.

| LauncherS a răspuns (pentru silvia3333):

Bai de touch? Ia-ti unul mai complex rolling on the floor. Oricum eu nu am avut dala dar incearca. Avea colegul de banca si era greu, doar atata.Succes!(daca ai bani... tableta)

| LauncherS a răspuns (pentru QuadruplePersonality):

Dar avea colegul meu si dabia ii incapea in buzunar. Oricum mie mi se pare greu.Fiecare cu placerile lui.

| DrumAndBasee a răspuns:

Qwertyy :X