| anonim_4396 a întrebat:

Preferi apusul soarelui sau rasaritul si de ce?

9 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Prederi? Ce-i aia?

| Staind a răspuns (pentru darrio2007):

Cred ca a vrut sa spuna "perdele" thinking

| Kaℓi a răspuns:

Iubesc rasaritul, pentru promisiunile pe care le face. Desi soarele rasare mult inaintea mea, si am vazut putine rasarituri...
Dar, asfintitul ma fascineaza. Aduce liniste, si taine si povesti, si promisiunea unui alt rasarit.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Apusul. Cand totul se termina.

| Doub a răspuns:

Prefer apusul.
E ceva în imaginea respectivă care mă lasă fără cuvinte şi mă face să mă simt instabilă.

| J0B0MAT a răspuns:

Ambele sunt frumoase. Apusul îl văd de cele mai multe ori şi mereu îmi face plăcere să îl privesc, iar răsăritul e extraordinar de privit pe malul mării.

| Dariusuu a răspuns:

Răsăritul.

Parcă e mai romantic

| gemeni6226 a răspuns:

Ador rasaritul soarelui pentru ca promite o noua zi in care totul se poate.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Imi place mai mult amurgul, rasaritul e frumos dar imi displace lumina "dura" a zilei. Daca ar fi doar lumina asta calda de apus sau rasarit ar fi perfect pentru ochii mei laughing