| chiftelutacrocanta a întrebat:

Preferi sa ramai cu o persoana si sa fi gelos o viata sau preferi sa te desparti de acea persoana sa incerci s-o uiti si sa nu mai fi gelos?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am ales sa ma despart de ea, decat sa fiu paranoic, imi faceam mie mult rau in primul rand si ei, o iubeam prea mult man, iubirea e o otrava a sufletului te distruge

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru chiftelutacrocanta):

Stiu cum e man, asta e ce sa faci, evita iubirea pe viitor si va fi ok, iubirea aduce suferinta atat

| Freya1 a răspuns:

Sa te vindeci de gelozie aia e solutia ca esti paranoic

| danay72 a răspuns:

Iubirea nu este geloasă. Cand intervine gelozia intr-un cuplu, apar probleme și lipsa de încredere, iar în cele din urmă chiar despărțirea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma despart

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am încercat-o pe prima și s-a ajuns la a doua.

| Freya1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Bleeeh doar nu ai iubit si tu

| AdrianVoicu a răspuns:

Iar te-ai certat cu iubita ta imaginara?

| b4stefa a răspuns:

Cred ca cel mai bine ar fi sa te desparti de gelozie!