| magicianul19 a întrebat:

Primul raspuns corect va primi funda. vreau sa-mi spuneti o intrebare la care se poate raspunde numai cu nu. atentie cine va raspunde corect si primul primeste funda

corect raspunsul este intrebarea poti sa dormi? mai sunt care si au mai trecut prin moarte clinica. o zi buna si va mai astept si la alte povocari

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiu eu! intrebarea este: Dormi?winking
poti raspunde cu Nu, insa nu poti spune Da.
Funda?batting eyelashes

6 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Uite ca-ti pun o intrebare: E adevarat ca esti prost?

| PhotoIsMyLife a răspuns:

Vrei să te fac să zici da? Asta este întrebare.

| PhotoIsMyLife a răspuns:

@axi Poți spune da, că poate visezi ceva.

| magicianul19 explică:

Poti sa zici si da

| Zumbalaarebeca a răspuns:

happyeste o intrebare absurda dar se poate raspunde cu nuhappy deci intrebarea este:AI FOST VREODATA mort? scuze dar asta mi-a venit pe moment si nu cred ca exista cineva care sa zica ca a fost deadtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci ala e raspunsul corect. Pe care l.am spus eu. Stiu ca ala e pentru ca la ora de religie profu' ne intreba dintr. o carte. si ala e raspunsul.happy
Deci funda?batting eyelashes