| LasleaIoan1972 a întrebat:

Prin 1986 in Sibiu aveam un profesor de matematica PETRISOR, stie cineva detalii despre el?

5 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Wow, de atunci predă? Și acum mai suplinește sau poate era doar in vizită, pe la liceu... Domnu' e AS in mate... L-am văzut săptămânile trecute, deci trăiește.

| LasleaIoan1972 explică (pentru floresdemayo):

E doctor docent in matematica, a fost profesorul meu in generala 5-8

| LasleaIoan1972 explică (pentru floresdemayo):

Pe unde l ai vazut? care este numele lui exact

| floresdemayo a răspuns (pentru LasleaIoan1972):

În față la Directia Generala a Finantelor Publice, Calea Dumbrăvii. Cobora scările, însoțit de cineva. happy E un domn înalt, cărunt, intre 80-85 de ani, cu mustață, nu? Nu ii stiu prenumele, dar voi intreba pe cineva. Da, auzisem ca a predat la universitate. Și toate generațiile de elevi l-au admirat.

| LasleaIoan1972 explică (pentru floresdemayo):

Da asa este el este afla te rog cum dau de el, ma bucur enorm sa l mai vad sau numele complet sau pe unde sta sau un Facebook sau orice ar fi util sa ma intalnesc cu el