| Apostol_Liliana_1979 a întrebat:

Prin ce program se poate separa melodiile dintr-un colaj?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MP3 Cutter Joiner, e foarte bun si usor de folosit, de exemplu il poti descarca de aici:
http://mp3-cutter-joiner.soft32.com/

| varcolaccc a răspuns:

Camtasia studio 8. Ii separi partea audio de video si poti tăia de ude vrei.

| Ioan_Mărian_1975 a răspuns:

Sound Forge face acest decupaj manual cu salvare in format.mp3

| Apostol_Liliana_1979 explică:

Am avut un program, dar nu mai stiu cum se numeste/ cand incarcam colajul (format din 5 melodii- de ex)- se salvau fiecare in parte, nu mai era nevoie sa tai nimic din colajul respectiv. Am incercat cele doua programe, insa nu m-au ajutat. crying