| DDCC a întrebat:

Prin ce stări de spirit treceți voi cel mai adesea?

Răspuns Câştigător
| UnOmModest a răspuns:

Sti, pur si simplu tu iti creezi proprile stari, prin ceea ce faci, prin modul tau de gandire, prin faptele tale de zi cu zi.
Daca vrei iubesti, daca vrei urasti, daca vrei lupti, daca vrei disperi. si asa mai departe.
Totul consta in a merge mai departe.
In acest moment pot spune ca sunt EU, EU insumi.
Hmm... starile? starile prin care trec cel mai adesea?
Pot spune doar ca sunt cuprins de... liniste,pace, intelegere, fericire, dragoste, calm...

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Calm,dragoste,curiozitate,zambet,ingaduinta,ar fi cateva din cele mai obisnuite,la mine.
Rabdarea si hohotele de ras sunt cele care imi apar instinctiv, nu le controlez, nici n-as vrea.
Faptul ca saptamana nu are opt zile ma face sa ma simt cam frustrata si ma intristez in fata nesansei sau a ghinionului curat!
Starile mele de spirit, pe scurt, sunt un total pozitiv care se cheama viata!

| MasterOfDisaster a răspuns:

Plictiseala, singuratate.
Cred ca de aceea ma bucur la maxim de fiecare moment petrecut cu prieteni happy.

| Mangustă a răspuns:

Starile de spirit, la mine, vin si trec mai repede ca ploile de vara. Daca am un acces de furie, trece in cel mult 30sec, la fel si la o stare de extaz absolut.
Pana la urma, o impresie sau un sentiment de genul nu dureaza mai mult de 7-10 min, in rest e doar autosugestie.

| PorcușorulDeGuineeaV a răspuns:

Salutare! Eu sunt in ultimul timp foarte fericit.O zi frumoasa sa ai

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melancolie.

| blueheart a răspuns:

Daruire,incredere,prietenie,iubire,libertate,impulsivitate. Dar in primul rand iubire.