| ioanacoruga4567 a întrebat:

Probabil stiti multi aplicatia aceea Sweatcash, foarte multi oameni au facut bani din aceasta aplicatie.La mine totusi e o problema.Cand apas pe "offers" imi scrie "Something went wrong. Please, check your network connection and reload." De ce apare asta? Eu am net, si totusi imi da eroare, ce pot sa fac?

1 răspuns:
| Danielul123 a răspuns:

Este doar o pacaleala și o pierdere de timp, daca ar fi așa ușor să faci bani, am fi toți bogați.