| valThina a întrebat:

Problema mea e legata de boxele de la calculator.cand ascult muzica pe youtube mi se aude incet daca e la maxim, iar daca ascult ceva din calculator trebuie sa dau mai incet ca imi sparg timpanele...de ced se aude incet p youtube si ce pot sa fac? sa se auda mai tare ca si pana acum?

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cand esti pe youtube da clik pe iconita aceea de sunet (difuzor) din dreapta jos de pe desktop (systray) si apoi da clik pe MIXER. Aici ridici toate riglele - sa fie la maxim! (sunt 3 rigle difuzor/sistem/si browser) Bafta!

neluL
| neluL a răspuns:

Ai un difuzor in dreapta jos pe desktop? da clik pe el!--> urmeaza pasii! ce windows ai? lasa un pm!

| valThina explică:

@nelul nu stiu unde zici ca nu am gasit nimic sa fie asa cum descrii tu aici.ori e destul de dimineata, ori nu stiu...da eu nu gasesc ...si boxele mele tot asa incet merg