| xDcreepy a întrebat:

Prostia e cumva o boala daca s-a intins in toata Romania?

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

E o boala internationala dar la noi e accentuata de incultura

| Radioactive a răspuns:

Se pare ca e epidemie!

| Dominicc a răspuns:

Cei care si-au facut vaccinul anti prostie si s-au protejat considerabil citind cate ceva nou sau afland informatii noi si utile pentru el si pentru cine considera ca mai poate fi de folos, a suferit fffoarte usor sau chiar deloc. Depinde de impactul asupra lui. Dar cum 80% din populatia Romaniei a fost afectata de un asemenea val, mare mirare sa isi mai revina persoanele in cauza din boala aceasta incurabila sau? tratabila?

| UniQue_1752 a răspuns:

Prostia nu se "intinde" ci se extinde happy Fugi fugi sa nu te prinda smug