| Superior a întrebat:

Protestul va continua si maine pe 13 august?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sper că da, că nu mai râsesem de mult, o să vină iar Dragnea deghizat în jandarm cu tancul cu apă, așa se aude pentru mâine...

| BIoody a răspuns:

Vai de ea tara si de ei sclavi, si de cei care se pupa in fund unul pe altul, e trist daca ajungi sa chiar crezi ca daca te apuci si urlii pe strada cineva te va baga in seama...
Daca asa se face dreptate, mai bine ma lipsesc.
Oricum tot asa va fi, coruptia nu e problema sistemului, e problema omului in parte, care nu intalege ca oricine ar ajunge sus s-ar corupe oricum fie ca vrea sau nu. toti sunt manjiti.