| florar a întrebat:

Pun intrebarea mea aici-pentru ca Stefan nu primeste pe site ce /i trimit
:de ce Stefan nu primeste mesajele de la mine? desi i/am trimis chiar si adresa de e-mail se pare ca nu a primit nici unul din mesajele trimise; a mai patit cineva asa?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi, dupa ce trimiti mesajul, sa iti apara scris "mesajul a fost trimis" cu portocaliu

poate nu s-a trimis...sau v-ati certat si te-a blocat mai demult (cu toate ca nu cred) vezi a pus chiar acum vreo 2 ore o intrebare, zi-i acolo care-i baiu' happy