| ale97 a întrebat:

Pur si simplu descrietiva pe voi! Care are cea mai tare personalitate primeste

5 răspunsuri:
| OchyDeViperă4Love a răspuns:

Eu m-aş descrie astfel : O fată deşteptă dar cam zăpăcită şi nebunicăhee hee. Sunt gingaşă, finuţă şi pun la suflet vorbele rele. Câteodată nu am încredere în mine, atunci când sunt lucruri greu de făcut, îmi zic că nu reuşesc dar eu de fapt pot. Mă bucur din deplin de viaţa mea. Nu fac prea multe lucruri rele, nu înjur, nu batjocoresc. Am părul mediu, castaniu spre roşcat, ochii căprui şi o siluetă destul de bună. Îmi place stilul gotic, îmi place să am starea de frică dar şi de putere în acelaşi timp. Nu sunt EMO, urăsc stilul ăsta. Culorile mele preferate sunt negrul şi albul. Îmi place să ajut oamenii. Talentul meu este româna. Anotimplul meu preferat este iarna şi toamna. Eu sunt din Iaşi. Îmi plac dulciurile love struck. Animalele mele preferate sunt vipera şi liliacul. Îmi plac vampirii. love struck. Cam atât despre mine. Mai sunt destule de spus dar nu prea am timp să le scriu pe toate. Baftă. Şi întrebarea din totdeauna : Fundă? happy

| Anduciu a răspuns:

Cand sunt fericita topai, rad, glumesc, etc.Cand sunt trista prefer afectiunea animalelor.Sunt pasionata de pasari, in special cele de curte si de porumbei de ornament.Imi place sa stau acasa, nu prea ma dau in vant dupa iesitul in oras.Am o obesie pentru par, unghii si parfum, desi nu ma feresc sa ma murdaresc.Cand ploua, imi place sa iau melcii de pe trotuare si sa ii pun in locuri unde nu pot fi calcati. Iubesc muzica la maxim.Sunt dependenta de guma de mestecat.Imi place sa vad oameni razand. Urasc persoanele liguristore.Ador imbratisarile. Mi-ar place sa ma imprietenesc dintr-o data cu o persoana necunoscuta si sa ii spun totul despre mine. Mi-e teama sa ma cert cu oamenii.Am o rutina foarte exacta, sunt dependenta de tabieturile mele. Familia mea este mereu pe primul plan.Ar ma fii multe de spus, dar las la latitudinea celor ce ma cunosc.

| Anduciu a răspuns:

*placea, imi cer mii de scuze.

| Elena0210 a răspuns:

Nu cred ca exista "cea mai tare personalitate". Fiecare suntem speciali in felul nostru si unici. Eu sunt incapatanata, alintata, putin cu capul in noribig grin, dar imi place foarte mult sa pot ajuta pe cei ce au nevoie si ma atasez foarte repede de cineva. happy

| IzzyX a răspuns:

Pai.Imi e greu sa ma descriu.Sunt o pers greu de inteles, sociabila, amuzanta, "sarcastica" anw. Acum.asa ma vad eu...Sunt frumoasa, 1. 60-1. 65 43 kglaughing ochi verzi blushing par semi-lung, frumos ondulat. Am piele fina, catifelata de culoarea miezului de migdala.happy Fundita?puppy dog eyes te rogg.nu am niciuna puppy dog eyes