| SilentRain a întrebat:

★ Purtati bijuterii? Ce fel de bijuterii? ★

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,am un inel din aur cumparat pentru divortul nostru, ca la nunta ti am dat un kg de fier vechi sa porti la gat sa nu rada lumea de noi

| SilentRain explică (pentru RAY):

Nici moartea nu ne va desparti, nu fara sa facem partajarea la casa

| Freya1 a răspuns:

Nu prea port ca le pierd sau rup.
Am purtat bratari dar acum singura bratara pe care o am e una de argint la picior.

| RAY a răspuns (pentru Freya1):

Interesant

| Freya1 a răspuns (pentru RAY):

Am purtat lantisor era sa ma zugrum laughing. Inelele le scapam pe canalizare sau le uitam.Bratari ce nu am avut da briz brizuri din astea asa de forma.
Acum multi ani am avut o bratara de argint la picior cu initialele numelui meu si fostul dar am pierdut-o, si am inlocuito cu alta. Daca pana atunci aveam una ce semnifica dragostea acum am una cu un zar ce semnifica "cum iti e norocul".

Răspuns utilizator avertizat
| HadesSs a răspuns:

Prefer argintul, nu imi place aurul... lant finut cu o cruciulita si bratara de argint.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Piercing-uri de buza ( cu tija si circulare ) in loc de cercei si cand imi aduc aminte port bratari din piele si pandantive cu cranii.

| gabriielaaa a răspuns:

Prefer argitu cand e vorba de bijuterii stiu cai eftin dar mie imi place prefer ca in zile normale sa port ceva micut iar inportate depide de ce se potriveste

| georgyanaaa a răspuns:

Da
pai cu numele meu si cu pietre