| Barajag a întrebat:

Puteti face doua lucruri deodata? Care sunt acelea?big grin

Răspuns Câştigător
| marius0766545433 a răspuns:

Buna Ursulika. 2 lucruri fundamentale. Sa daruiesti si sa primesti DRAGOSTE. Dar bineinteles ca lumea nu mai stie sa faca una din ele...acela a darui.

13 răspunsuri:
| marrr a răspuns:

Ascult muzica si scriu.
Cateodata sunt atenta la ceva si scriu fara sa ma uit la ce scriustraight face.
Stau la calculator si mananclaughing. Eh, in rest sunt chestii obisnuite.

| DeNyyy a răspuns:

Sa iti raspund la intrebare si sa ascult muzica

| OanaG a răspuns:

Mananc si scriulaughing

| nobody_9468 a răspuns:

Mestec guma, citesc, raspund la intrebarea ta si mai trag si cu urechea la ce spun musafirii prin sufrageriebatting eyelashes
E de ajunsconfused

Bafta.

| Klara a răspuns:

Ascult muzica si citesc in acelasi timp, si cateodata mai am si tv-ul deschis. laughing

| Roby67 a răspuns:

Eu cand merg cu masina le fac pe toate, mananc, beau, fumez, telefonez, cert copiii, numar banii, pipai nevasta, dar una nu pot sa fac, sa-mi sterg nasu.

prfml
| prfml a răspuns:

Da, pot satisface doua femei deodata laughing

| Sara2 a răspuns:

A vorbi la telefon si a scrie

| moftuliki a răspuns:

Dap pot sa vb pe mess cu cineva si sa vb si la tel cu cineva
sa ma imbrak si sa vb la tel
sa conduk si sa vb la tel laughing
sa scriu si sa vb la tel
sa dau cu aspiratoru si sa ask muzicaa
sa ask muzicaa si sa scriu
in fine sunt mai multe lucruri big grin

| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Pot face destul de multe. Dar de exemplu acum iti raspun la intrebare, vorbesc cu sora mea si ascult muzica. Si ma gandesc la ziua de maine laughing

| blacksnow a răspuns:

Fumez si vb la tel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa lokuiesti cu cineva dar sa nu il iubesti si sa te gandesti la alta persoana,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma uit la tv, lucrez la calculator, ascult muzica si pap (si dupa caz mai pot adauga si alte activitati). Se numeste ca fac mai mult de doua lucruri simultan deci sint mai valabil decit ai crede laughing