| Stephenye a întrebat:

Puteti sa ma ajutati cu ceva? Ce este de vizitat in Cheia(statiune de munte)Va rog cateva detalii!
>>fDitsa

1 răspuns:
| Buratina a răspuns:

Pai sunt paduri, dealuri este foarte frumos si o atmosfera minunata. Este si un rau cu apa rece si cristalina, si foarte curat bineinteles. Am fost vara cu cortul acolo si m-am simtit bine, este perfect pentru toate anotimpurile. Iarna este un peisaj superb:X Iti recomand si Moeciu, Predeal sau Cartisoarawinking Sunt perfecte pentru timpul liber: odihna, aer curat, muzicuta, un gratarlaughing Odihna placuta! [ funda? te rog!:*]