| Britishstyle a întrebat:

Puteti sa-mi dati si mie melodii linistitoare cantate la chitara acustica? va rog!?big grin

7 răspunsuri:
| Britishstyle explică:

Eu am zis la chitara acustica... daca tie ti se pare ca la biserica se canta la chitara este problema ta.Nu imi plac "mistourile" asa ca astept raspunsuri serioase.straight face

| johnyy a răspuns:

Daca vrei melodii linistitoare gasesti la orice biserica, auditie placuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca stie cineva vreo melodie instrumentala la chitara acustica sau clasica anuntatimabig grin id-ul meu time_love_rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu caut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodie linistitoare e cea din camp rock 2

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ceva de gen Epilog de la Vama Veche
incerca si cu ciupit e super mel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca memmingen is super. p mine chiar ma linisteste